Jaunieguvumi bibliotēkās!

Piedāvājam izlasīt jauno un vērtīgo grāmatu ,, Kā izārstēt un nepieļaut sirds un asinsvadu slimības’’, kurā varēsiet iepazīt zinātniski pierādītas metodes, kas pasargās no insulta un infarkta. Šajā grāmatā iekļauti neapstrīdami 20 gadu ilgi klīnisko pētījumu rezultāti un vairāk kā 150 dziedinošas receptes. Kādam lasītājam vērtīgs būs Džīnijas Osmanes ceļvedis medicīniskajā apaugļošanā ,,Ieņemšana’’, bet kādu noteikti uzrunās grāmata ,,Aliansē pret vēzi’’, kura uzrakstīta, lai sniegtu cerību, kad šķiet pienākusi melnākā diena mūžā- diagnoze ,,vēzis’’. Grāmata ,,Dieviete tevī’’ liks ieklausīties seno dieviešu balsīs, jo viņās mājo mūžīgā gudrība. Autore Dženifera Bārkere, būdama psihoterapeite un skolotāja, daudzus gadus sniegusi palīdzību dzīves grūtībās nonākušām sievietēm, guvusi lielu popularitāti Amerikas Savienotajās Valstīs. Kā labāko līdz šim uzrakstīto literāro drabu par depresiju, Psihiatrijas portāls ir atzinis Meta Heiga grāmatu ,,Iemesli dzīvot tālāk’’, kuru arī varat saņemt un izlasīt Saulkrastu novada bibliotēkā. Bertlijs Marklunds savu grāmatu ,,10 padomi’’ iesāk ar vārdiem ,, Esmu daudz prātojis, kā vajadzētu dzīvot, lai šeit, uz Zemes, pavadītu pēc iespējas vairāk laika…’’. Ja arī Jums tas šķiet interesanti, tad iesakām izlasīt gan šo grāmatu, gan Pola Brega ,,Ābolu etiķis. Brīnumianā veselības programma’’.

Saulkrastu novada bibliotēkas jaunumi
Saulkrastu novada bibliotēkas filiāles “Pabaži” jaunumi
Saulkrastu novada bibliotēkas filiāles “Sēja” jaunumi

Gaidām lasītājus!☀️