Bibliotēkas plauktus papildinājušas jaunas grāmatas bērniem

Iepazīstieties: tas ir Moriss! Kas brašajam Morisam šķiet interesanti, ko viņš dara katrā no nedēļas dienām un kā tiek galā ar mums visiem pazīstamām grūtām situācijām bērnudārzā, rotaļlaukumā un mājās? Lasiet grāmatiņu kopā ar bērnu, lai iemācītu arī viņam tādus brīžus veiksmīgi pārvarēt! Pašiem mazākajiem būs liels piedzīvojums iepazīt jūras dzelmes iemītniekus un svešzemju dzīvniekus krāšņi ilustrētās grāmatās. Tie, kas iemīļojuši auniņu Šonu, varēs doties kosmosā kopā ar viņu un viņa draugiem no Sūnulejas fermas. Aizraujošo skaitļu pasauli varēsiet iepazīt ar ierunātas balss palīdzību grāmatā,, Mācāmies skaitīt’’, bet jau lielāki lasītāji satiksies ar Buratīno un notikumiem noslēpumainajā Mizltveitas muižas dārzā Anglijā. Lai jauka satikšanās ar jaunajām grāmatām Saulkrastu novada bibliotēkā!