Jaunās grāmatas bibliotēkā!

🍎Nekad neatliec grāmatu, kuru šodien vari izlasīt, līdz rītdienai. (Holbruks Džeksons)

Jauno grāmatu plauktā nonākušas vairākas latviešu autoru grāmatas- gan literatūras vecmeistaru darbi , gan orģināli pieteikumi jaunajā latviešu prozā, kā arī vakara romāns, dzeja un psiholoģisks trilleris. Lasītājus priecēs arī ārzemju atoru darbi, tai skaitā iemīļotās starptautisku dižpārdokļu autores Kamillas Lekbergas jaunākā grāmata.

Nozares literatūras jaunās grāmatas noderēs vecākiem, kas audzina stūrgalvīgus bērnus, tiem,kas vēlas iepazīties ar zinātnisku pētījumu par cilvēces tumšo pusi. Princeses Diānas personības cienītājiem jauna , atdzīta par labāko līdz šim uzrakstīto, biogrāfija.Bērniem jaunums-Pans Trallalnieks jautros dzejoļos, ,,Diena, kad tētis pārrunāja kutelīgus jautājumus’’ un stāstu stāstīšanas mākslas grāmata.

Saulkrastu novada bibliotēkas jaunumi

Saulkrastu novada bibliotēkas filiāles “Pabaži” jaunumi

Saulkrastu novada bibliotēkas filiāles “Sēja” jaunumi

Gaidām lasītājus!☀️