Mācītājas, emeritētās bīskapes Lielbritānijas luterāņu baznīcā Jānas Jērumas-Grīnbergas grāmatas “Mācītāja Vakardiena” dāvinājums bibliotēkai

Pateicames par Jānas Jērumas- Grīnbergas dāvinājumu Saulkrastu novada bibliotēkai! Grāmata,, Mācītāja Vakardiena’’ ir Jānas Jērumas- Grīnbergas atmiņas par dzīvi Londonā – ko nozīmēja būt latvietim trimdas burbulī. Grāmatā ir ļoti daudz stāstīts par Londonas latviešu sabiedrisko dzīvi, Eiropas Latviešu Jaunatnes apvienību un trimdas Dziesmu svētkiem. Vesela nodaļa ir par Daugavas Vanagu namu Londonā, jo tā bija vieta, kur daudziem cilvēkiem no Latvijas patverties . Grāmatā stāstīts par visām aktivitātēm, kas tur notika – kori, dejotājiem, klubiņu, zolītes spēli. Grāmata ,,Mācītāja Vakardiena’’, protams, ir arī stāsts par to, kā Jāna Jēruma- Grīnberga nonāca baznīcā, baznīcas dzīvi, dažādiem ceļojumiem uz vairāk vai mazāk eksotiskām vietām. Visi laipni gaidīti Saulkrastu novada bibliotēkā, kur ir iespēja šo grāmatu saņemt un izlasīt!