“Grāmatnieku” aktivitātes bibliotēkā

“Grāmatnieki” ir gaidīti ciemiņi Saulkrastu novada bibliotēkā, jo viņu skolotāja Ivonna Ungure grāmatu pētniekiem uzdod inovatīvus un āķīgus uzdevumus, kurus veicot, skolēni piepilda bibliotēku ar čalām, kas liecina par mērķtiecīgu, radošu procesu. Pēc uzdevuma paveikšanas skolēni prezentē savu veikumu, un rezultāts ikreiz ir iepriecinošs.

11. maijā Saulkrastu novada vidusskolas ,,Grāmatnieku’’ klubiņa dalībnieku uzdevums bija bērnu nodaļā atrast grāmatu nosaukumus, kurus savienojot, veidotos dzejas rindas vai loģisks teikums. Mūsuprāt, sanāca ļoti interesanti savienojumi: ,,Papīra pilsētas mežonīgā puse”, ,,Pelesdēls gudrinieks pazudis un atradies”, ,,Bizbizmāsiņa zirgā” u.c.

Paldies ,,Grāmatnieku’’ klubiņam par spraigo un radošo bibliotēkas apmeklējumu. Uz turpmāku sadarbību! 👋