Evijas Gulbes viesošanās Saulkrastu novada bibliotēkā

Tikšanās ar bērnu grāmatu autori Eviju Gulbi Saulkrastu novada bibliotēkā 25.janvārī aizritēja saulainā , abpusējas sapratnes un ieinteresētības gaisotnē. Saulkrastu sākumskolas skolēni un citi interesenti ieradās uz tikšanos, jau būdami pazīstami ar Evijas Gulbes grāmatu vispopulārākajiem varoņiem Koko un Riko, kā arī ar viņu piedzīvojumiem. Autore pastāstīja, kā tapa ideja par grāmatu izveidi, kas rosinājis radīt mazos grāmatu varoņus un viņu jautros piedzīvojumus un par savu draudzeni, sadarbības partneri mākslinieci Lindu Lošinu, kas ilustrējusi bērnu vidū iemīļotās grāmatas par Koko un Riko. Kopā ar autori tika izspēlētas spēles un izgatavotas jaukas deguna maskas, bet visemocionālākais likās brīdis, kad visi pasākuma apmeklētāji varēja saņemt autores dāvanu- grāmatzīmi ar autogrāfu. Liels paldies skolotājām, skolēniem un visiem, kas ieradās uz tikšanos, par brīnišķīgo kopā būšanu bibliotēkā un autorei Evijai Gulbei par sirsnīgo tikšanos! Lai biežāk mums šādi svētki!