Ieskaties Saulkrastu novada bibliotēkas krājuma jaunieguvumos!

Bibliotēkā vienmēr var atrast kaut ko aktuālu, piemērotu pašreizējai situācijai, sajūtām un noskaņojumam. Šobrīd Saulkrastu novada bibliotēkā ir iespēja saņemt vairākas jaunas, tikko no izdevējiem atceļojušas, grāmatas dažādām gaumēm un vajadzībām.

Marinas Levinas grāmata ,,Dizainere’’ vedīs aizraujošā ceļojumā , kur uz patiesu notikumu fona reāli personāži satiekas ar iztēles varoņiem, kur jūtams Vecrīgas, Mežparka un Jūrmlas arhitektūras dzirkstošais šarms un radošā procesa aizkulises. Pārceļoties uz Florences Republiku 15.gadsimtā, S.Šovo ,,Sapnī ar Botičelli’’ grāmatā uzzināsim, kas finansēja izcilu mākslas darbu tapšanu. Piedāvājam vairākus romantiskus sieviešu romānus, dzeju, pasakas pieaugušajiem, skarbus stāstus par izdzīvošanu, praktisko psiholoģiju un vēl daudz dažādu tēmu grāmatas. Detektīvromānu cienītājiem sagādātas divas Gunta Tālera grāmatas ,,Grēksūdzes noslēpumi’’, ,,Monstra rotaļu laukums’’ un somu autores Minnas Lindgrēnas grāmata ,,Nāve ,,Vakarbirzēs’’’’. Gribas atzīmet Serhija Rudenko biogrāfisko grāmatu par Ukrainas sesto prezidentu Volodimiru Zelenski un Dzintras Gekas grāmatu ,,Mātes Sibīrijā’’ , kas varētu interesēt plašāku lasītāju loku.

Uz tikšanos Saulkrastu novada bibliotēkā!