Jauns gads ar jaunām grāmatām bibliotēkā – piedāvājums bērniem!

Bērniem piedāvājam:

• Divas ziemīgas grāmatas – H.K.Andersena ,,Sniega karaliene’’, kurai ir jauns tulkojums un brīnišķīgas ilustrācijas un kino stāstu ,,Ledus sirds’’ par Elzu, viņas māsu Annu un notikumiem Arendelas pilī.
• Izzinošu literatūru, kas atbildēs uz jautājumiem, kādi brīnumi slēpjas pazemē, kā radies lielais kanjons(sērija Kādēļ?Kāpēc?Kā tā? 4-7g.), K.Deinsa sniegs atbildes ,, Vai mēs varam palīdzēt bitēm?’’, bet E.Sīds sagādājis meža ceļvedi,,Kakas, takas un smakas. Un ko tās tev stāsta?’’.
• Fantāzijas romānu cienītājiem iesakām izvēlēties E.Zandbergas un D.Znotiņas debijas romānu ,,Rubīna lapsas medības’’, K.Kronbergas ,,Tuksneša bridējus’’ un T.D.Barvida ,,Zaļā dzīle’’.
• Vēl jūs gaida pirmā triloģijas ,,Emma un ekrāni’’ grāmata ,,Lielā jautājumu spēle’’, ,,Melleņu lācis’’ ar ieteikumiem kā jauki pavadīt katru gada dienu, zaķēns Miks, mistiskais saldumu spoks, Lapsspārnis, Lasis un Stasis, Kuka kunga noburtā grāmata, 36 un 6 kaķi- detektīvi un Grega dienasgrāmats 17.daļa.
Uz tikšanos Saulkrastu novada bibliotēkā!👋