Jaunās grāmatas bibliotēkā!

Ar prieku paziņojam, ka Saulkrastu novada bibliotēkā saņemtas jaunas grāmatas! Monika Zīle sarūpējusi vakara romānu par stiprām sievietēm, bet Ieva Struka izveidojusi monogrāfiju par latviešu rakstnieku, dramaturgu, gleznotāju Anšlavu Eglīti(1906-1993), kas izdota sērijā Es esmu…. Aktiera Harija Liepiņa un Mudītes Šneideres dēls Āris Liepiņš, kas pērn devās mūžībā, atstājis savus atmiņu stāstus, kurus sakārtojusi rakstniece, mūsu novadniece Inga Jēruma. 👍Jums sarūpētas arī vairākas ārzemju autoru grāmatas, tai skaitā R.Bredberija slavenais romāns “451 grāds pēc Fāŗenheita”, kas pirmo reizi tika izdots 1975.gadā, bet ir pieprasīts vēl joprojām.💐Īpaši pievēršam uzmanību latviešu dzejas klasiķa Eduarda Veidenbauma dzejas grāmatai samta sērijā, kurā dzejoļi lasāmi divās valodās -latviešu un angļu valodas atdzejojumā, jo izcilajam latviešu dzejniekam šogad apritētu 155.gadi. 🤝Vienmēr esat laipni gaidīti Saulkrastu novada bibliotēkā, kur atrodamas grāmatas jebkurai gaumei!