Bibliotēkā 18. augustā viesosies žurnāliste Inga Jēruma un aktrise Regīna Devīte

👏 18. augustā plkst. 16.00 Saulkrastu novada bibliotēkā Raiņa ielā 7 viesosies rakstniece Inga Jēruma un aktrise Regīna Devīte.

Inga Jēruma (pseidonīms Margarita Grietēna) ir sarakstījusi daudzas lasītāju iecienītas grāmatas: ,,No Zentas līdz Zentai’’, ,,Ilze Vazdika. Saldā katorga’’, ,,Kas otram bedri rok, jeb zilās kurpītes noslēpums’’, ,,Polonēze ar prezidentu’’, ,,Kuģi lēni apledos’’ , ,,Nāve Londonā’’, ,,Teātra bērni’’, ,,Sieviete, kura maina likteņus’’, ,,Ugunsdzēsēju balle’’, ,,Ar teātri šūpulī’’ un citas, kuras ir pieejamas Saulkrastu novada bibliotēkā.

Valmieras teātra aktrise un izrāžu vadītāja Regīna Devīte atsākusi filmēties Latvijā populārajā seriālā ,,Ugunsgrēks’’ Zentas lomā, tāpēc viņas cienītājiem būtu interesanti uzzināt par filmēšanas gaitu.

Tikšanās balstīsies uz jautājumiem un atbildēm, tāpēc nāciet un droši tos uzdodiet!

Laipni gaidām!!!