Saulkrastu novada bibliotēka aicina darbā!

Saulkrastu novada bibliotēka (reģ. nr. 90000068680)
aicina darbā
Bibliotēku informācijas speciālistu uz noteiktu laiku
(profesijas kods 3433 02)

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt kvalitatīvu lietotāju bibliotekāro, bibliogrāfisko un informacionālo apkalpošanu;
  • veikt bibliotēkas lietotāju reģistrāciju bibliotēku informācijas sistēmā ALISE;
  • kārtot un sistematizēt bibliotēkas krājumu;
  • sniegt informāciju un uzziņas, izmantojot bibliotēkas krājumu, elektroniskās datu bāzes u.c. elektroniskos resursus;
  • plānot un organizēt izglītojošus, izklaidējošus un lasīšanas veicināšanas pasākumus;
  • organizēt izstādes, radošās darbnīcas par noteiktu tēmu dažādām interešu grupām;
  • nodrošināt informācijas pieejamību bibliotēkas tīmekļa vietnēs un laikrakstā „Saulkrastu Novada Ziņas”;
  • sagatavot projektu priekšlikumus bibliotēkas darba attīstībai un aktīvi iesaistīties projektu īstenošanā;
  • celt savu profesionālo zināšanu līmeni tālākizglītības pasākumos;
  • piedalīties bibliotēkas pasākumu organizēšanā.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā akadēmiskā vai profesionālā; vidējā speciālā izglītība bibliotēku darba jomā vai cita izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā;
  • labas iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;
  • augsta līmeņa komunikācijas prasmes darbā ar klientiem;
  • sadarbības un darba organizācijas prasmes, apzinīga un pozitīva attieksme pret veicamajiem pienākumiem;
  • radoša un patstāvīga pieeja darbam;
  • atbildības sajūta un precizitāte;
  • vēlme apgūt jaunas zināšanas un prasmes;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar BIS ALISE.

Piedāvājam:

– pilnas slodzes darbu;
– profesionālas izaugsmes iespējas un apmācību;
– stabilitāti;
– pozitīvu gaisotni draudzīgā kolektīvā;
– atalgojumu bruto 800 euro mēnesī;
– veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Iesniedzamie dokumenti:
– motivēta pieteikuma vēstule;
– CV (vēlams sagatavot atbilstoši Europass CV standarta formai).

Motivētu pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Bibliotēku informācijas speciālista amatam” līdz 2022. gada 20. maijam (ieskaitot) sūtīt uz e-pastu: ilze.dzintare@saulkrasti.lv vai pa pastu Saulkrastu novada bibliotēka, Raiņa iela 7, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160. Papildu informācija pa tālruni: 29625609

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Saulkrastu novada bibliotēka informē, ka:

1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;

2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Saulkrastu novada bibliotēka, kontaktinformācija: Raiņa iela 7, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV-2160, tālrunis 67951502.