Bērni apmeklē bibliotēku

10. septembrī bibliotēkā viesojās Saulkrastu PII Rūķītis grupas “Sprīdītis” audzēkņi un pedagogi, lai piedalītos lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts.” Šo ideju radījis LNB Bērnu Nodaļa un atbalsta LNB Atbalsta biedrība, lai mudinātu pašus mazākos iepazīties ar aizraujošo grāmatu pasauli un iedibinātu lasīšanu kā tradīciju ģimenē.

Nodarbību cikls “Mazo pūčulēnu skoliņa” ir sadalīts piecās daļās, kurās bērni ar saviem vecākiem vai pedagogiem var iepazīt bibliotēku un grāmatas, klausīties un lasīt pasakas, radoši darboties, krāsot un iegūt jaunus draugus. Pēc skoliņas absolvēšanas katram bērnam tiks piešķirta arī Pūcītes liecība un dāvanu komplektiņš.

Nākamā nodarbība grupai “Sprīdītis” plānota 24. septembrī plkst. 10:00 Saulkrastu novada bibliotēkā.

Gaidīsim ciemos!