Pasākumu kalendārs aprīlim

IZSTĀDES

• Visu mēnesi mākslinieces Gitas Dinbires mākslas darbu izstāde “Rozes”
  • Visu mēnesi grāmatu izstāde “Rakstniekam un dzejniekam Vikam – 80” Bērnu nodaļā
  • Visu mēnesi grāmatu izstāde “Jaunumi” Bērnu nodaļā un Abonementa nodaļā.
  • No 1. aprīļa līdz 7. aprīlim grāmatu izstāde “Rakstniekam un dzejniekam Laimonim Vāczemniekam – 90”
  • No 8. aprīļa līdz 31. aprīlim grāmatu izstāde “Lai dīgst, zaļo un zied!”

PASĀKUMI

9. aprīlī plkst. 10:00 radošās nodarbības lasītveicināšanas projektā „Mazo pūčulēnu skola” 3. nodarbība.

10.aprīlī plkst. 11:30 radošā darbnīca kopā ar mākslinieci, grāmatu ilustratori Agiju Staku.

15.aprīlī plkst. 15:00 tikšanās un radošā darbnīca kopā ar Latvijā labi zināmo karikatūristu Gati Šļūku.

16.aprīlī plkst. 10:00 radošās nodarbības lasītveicināšanas projektā „Mazo pūčulēnu skola” 4. nodarbība

28.maijā plkst. 10:00 tikšanās ar dzejnieku Kārli Vērdiņu (VKKF atbalstīts projekts “Lasītava krustojumā. 2. kārta”)

Visu mēnesi datorapmācības iesācējiem „Viena klikšķa attālumā!”

Saulkrastu novada bibliotēka piedāvā lasītājiem bez maksas lasīt latviešu autoru darbus E-GRĀMATAS formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Par pakalpojumu jautāt bibliotēkā.