Digitālā nedēļa bibliotēkā

No 25. marta līdz 29. martam Latvijā norisinājās ikgadējā informatīvā kampaņa “Eiropas Digitālā nedēļa 2019”, un tajā šogad piedalījās arī Saulkrastu novada bibliotēka. Digitālās nedēļas laikā popularizējām digitālās iespējas, lai iedzīvotāji izzinātu digitālo pasauli, pilnveidotu savas prasmes un spētu veiksmīgi lietot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus. Ikviens interesents bibliotēkā varēja apmeklēt praktiskas un informatīvas nodarbības, kurās tika skaidrots, kā lietot bibliotēku informācijas sistēmas ALISE grāmatu katalogu, projekta “3td e-GRĀMATU bibliotēku” vietni www.3td.lv, portālu Latvija.lv un citus elektroniskos resursus. Digitālās nedēļas laikā konsultācijas sniegtas 17 novada iedzīvotājiem. Notikušas datorapmācības senioriem.

“Digitālā nedēļa” Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital week 2019 ietvaros un notiek jau 10. reizi.

Plašāka informācija par „Digitālās nedēļas” pasākumiem un tiešraidēm pieejama tīmekļa vietnē www.eprasmes.lv.