Dabas pētnieks Māris Olte aizraujošā sarunā ar saulkrastiešiem

Attēlā: 2019. gada 23. janvārī Saulkrastu novada bibliotēkā viesojās biologs, TV raidījumu vadītājs, dabas pētnieks Māris Olte.

Viņš sākumā atklāja, ka dzīvo Ērgļos, viņa ģimenē aug četri bērni – trīs dēli un meita.

Sanākušajiem novada iedzīvotājiem un 6., 9. klašu skolēniem no Saulkrastu vidusskolas pastāstīja par paša savulaik veidoto grāmatu “Matīsa piedzīvojumi mežā”, kas pirms vairākiem gadiem saņēma Bērnu žūrijas lasītāju atzinību, autors atsauca atmiņā, kāda bija tās tapšana.

Klātesošajiem pusotrā stundā viņš pastāstīja par cilvēka un dabas mijiedarbību, kā arī interesantus atgadījumus no paša un citu piedzīvotā.

Promejot viņš uzsvēra – Ejot dabā, domā – kā un ko tu dari!

Pasākumā piedalījās 16 pieaugušie un 30 skolēni.

2019. gadā Saulkrastu novada bibliotēkā tiek īstenots pērn aizsāktais Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītais projekts „Lasītava krustojumā. 2. kārta”.