Bērni iepazīst Māras Cielēnas pasakas un dzejoļus

Attēlā: 2019. gada 17. janvārī Saulkrastu novada bibliotēkā viesojās grāmatu autore Māra Cielēna, kura raksta dzejoļus, pasakas un stāstus bērniem.

Pasākumu apmeklēja vismazākie lasītāji no Saulkrastu PII Rūķītis un Saulkrastu vidusskolas. Māra Cielēna pastāstīja par savu bērnību, atklājot, ka viņai jau tolaik paticis veidot mazas grāmatiņas ar nelielu tekstu. M.Cielēnai patīk rakstīt, un viņa ļoti labi saprotas ar bērniem.

Autores dzejoļi ir pozitīvi un sirsnīgi. Klātesošie uzdeva arī jautājumus. Pasākuma noslēgumā M.Cielēna bibliotēkai uzdāvināja brīnišķīgo grāmatu, pasaku krājumu “Pētera vaigi” ar košajām G. Muzikantes ilustrācijām. Tajā rodamas deviņas pasakas, kuras ir reizē ikdienišķu un kosmisku brīnumu pilnas.

Šis bija kārtējais bibliotēkas rīkotais pasākums projekta «Lasītava krustojumā. 2.kārta» īstenošanas laikā. Projektu finansiāli atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.