Bērni viesojas bibliotēkā

16.oktobrī uz kārtējo nodarbību bibliotēkā viesojās Saulkrastu PII Rūķītis grupas “Pūcītes” audzēkņi, lai kopā ar bibliotekāri pārrunātu izlasītās Mārtiņa Zuša bilžu grāmatas “Nenotikušais atklājums” saturu un piedalītos radošajās nodarbībās.

Uz nākamo, 5. nodarbību bērni kopā ar audzinātājām lasīs bilžu grāmatu “Vista vai ola?”, kas asprātīgā veidā iepazīstina bērnus ar mūžveco joku par to, kas bija pirmais – vista vai ola? Mazais cālēns, meklējot atbildi uz šo jautājumu, vēršas pie visiem fermas iemītniekiem, pat saimnieka, tomēr katram no sastaptajiem ir cits viedoklis.

Projekts “Mūsu mazā bibliotēka” ilgs līdz 2019. gada maijam un tiks īstenots sešās valstīs (Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Slovēnija, Horvātijā). To atbalsta Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” un Latvijas Republikas Kultūras ministrija. Projekta mērķis ir veicināt bērnu interesi par literatūru un ilustrāciju, kā arī rosināt bērnus uz dažādām radošām nodarbēm. Būtiski bērniem parādīt, ka lasīšana var būt aizraujoša un vienojoša nodarbe, kas ir cieši saistīta ar citām radošām izpausmēm: teātri, zīmēšanu, rakstīšanu.

#musumazabiblioteka liels un mazs