VKKF 3. kultūras projektu konkursā tiks iesniegts bibliotēkas projekts “Lasītava krustojumā”

No 27. augusta Valsts kultūrkapitāla fonda 3. kultūras projektu konkursā tiks pieņemti jauni projektu pieteikumi. Literatūras nozarē savu projektu „Lasītava krustojumā” iesniegs arī Saulkrastu novada bibliotēka. Projekta mērķis būs kopā ar grāmatu autoriem popularizēt latviešu oriģinālliteratūru, piesaistot mērķauditorijas uzmanību literatūrai, kā arī veicināt interesi par iespieddarbiem.

Projekta īstenošanas gaitā aicināsim ciemos grāmatu autorus – Andru Manfeldi, Inesi Zanderi, Kārli Vērdiņu, Maiju Laukmani, Māru Cielēnu, Māru Zālīti (2019.g. febr.), Māri Olti, Māri Runguli un Tomu Treibergu.

Ja projekts tiks atbalstīts, tā norises laiks – no 2018. gada 10. novembra līdz 2019. gada 31. maijam. Pasākumu norises vieta – Saulkrastu novada bibliotēka.