Jaunie lasītāji iesaistās programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017”

29. novembrī Saulkrastu novada bibliotēku apmeklēja Saulkrastu PII Rūķītis audzēkņi, lai iesaistītos Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programmā „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017”. Bērni kopā ar pedagogiem lasīs sešas grāmatas vecuma grupā 5+, bet janvārī tās vērtēs.

Šis projekts tiek īstenots jau septiņpadsmito reizi, bet jau septīto gadu lasīšanas maratonā tiek aicināti iesaistīties arī vecāki, vecvecāki, skolotāji, paši bibliotekāri un citi pieaugušie. Bērnu žūrija noslēdzas ar Lielajiem lasīšanas svētkiem, kuros tiek sumināti grāmatu autori un arī lasītāji. Par Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas ekspertu var kļūt jebkurš – tikai jāaiziet uz bibliotēku, jāvienojas par grāmatas lasīšanu, jālasa un jāvērtē. Projektā darbojas arī vecāku žūrija, kas ir veicinošs faktors, lai vecāki kopā ar bērniem lasītu grāmatas. Viņi iemācās vērtēt, veidojas interese par grāmatu un lasīšanu, uzlabojas bērnu un jauniešu lasītprasme. Esiet atbalsts saviem bērniem, kopā atjaunosim unikālo grāmatu lasīšanas nozīmi sabiedrībā un lasīšanas tradīcijas ģimenē!

Grāmatu sarakstu var atrast mājaslapā http://www.lasamkoks.lv/