Ziemeļvalstu literatūras nedēļa Saulkrastos

Šogad Ziemeļvalstu Literatūras nedēļas pasākums nevarēja notikt Saulkrastu novada bibliotēkā, jo tā šobrīd tiek renovētā, tāpēc Lielās lasīšanas dienas aktivitātes notika Saulkrastu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Rūķītis’’, kur pie bērniem ieradās bibliotekāre Guntra Kleinšmite.13. novembrī Saulkrastu pirmsskolas izglītības iestādes „Rūķītis” grupiņas „Cielaviņa” audzēkņi Rīta stundas lasījuma sākumā iededzināja laternu un kopā tika izlasīts un pārrunāts Astrīdas Lindgrēnes stāsta fragments “Kā Emīls sarīkoja Kathultā lielās dzīres un noķēra komandanti vilku bedrē” no grāmatas “Lennebergas Emīla ziemas grāmata”.

Pasākuma otrajā daļā bija jāizpilda vairāki uzdevumi: jāatrod atšķirības un jāatrisina rēbuss. Savukārt pasākuma noslēgumā, kad visi bija pelnījuši balvu par piedalīšanos un aktīvu līdzdarbošanos, katrs dalībnieks no lielā pārsteiguma maisa varēja izvilkt sev dāvaniņu.🍡