Bērnu žūrija 2023

Sveicināti, cienījamie Saulkrastu novada bibliotēkas lasītāji!

🌧Vai Jūs meklējat aizraujošu un izglītojošu veidu, kā pavadīt lietainu dienu?

🟡Aicinām Jūs piedalīt Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centra lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Šogad šī brīnišķīgā aktivitāte tiek organizēta jau 23. reizi.

🟡Izbaudiet lasīšanas izaicinājumu, iepazīstot plašo un valdzinošo grāmatu klāstu. Šogad tajā iekļautas 24 grāmatas no latviešu autoru, gan tulkotajiem darbiem. Jums būs iespēja baudīt dažādus žanrus, no dzejas līdz romāniem, no komiksiem līdz pasakām. Arī ilustratoru devums šajā kolekcijā ir iespaidīgs.
Būsim aktīvi lasītāji, kā arī žūrijas biedri, kuri veidos vērtējumus grāmatām. Jūsu balsis ir nozīmīgas, un tās palīdzēs noteikt labākās grāmatas, kas tiks atzītas Lielajos lasīšanas svētkos nākošā gada martā.

💛🌅Gaidīsim Jūs Saulkrastu novada bibliotēkas “Vasaras rezidencē”, kas atrodas Saulkrastu tūrisma informācijas centrā, Ainažu iela 13B. Starp Saules laukumu un Jūras parku, peldvietu “Centrs”, lai kopā veidotu brīvā laika pavadīšanas aktivitāti, kas taptu par lietainu dienu garšvielu!