Jaunākās grāmatas bibliotēkā gaida lasītājus!

Jaunumu plauktā nonākušas daudz latviešu autoru grāmatas. Piedāvājam divas Ziedītes Kalnas grāmatas: romānu ,,Es arī tur biju’’ un tetraloģijas ,,Paaudžu ienaidā’’ turpinājumu. Jums varētu patikt grāmata,, Manas Melnburnas meitenes’’, kas vēsta ko autors piedzīvojis kopā ar divdesmit divām latviešu sievietēm , kuru dzīves gaitas aizvedušas uz Austrāliju.

Ja kādu interesē rakstniecības laboratorija, tad izvēlieties 15 latviešu autoru asprātīgi uzrakstītus stāstus par grāmatu rakstīšanas procesu. Jaunumu plauktā atradīsiet Marijas Miglas-Streičas stāstus par bērniem, kas piedzima pēckara gados smagu likteņu piemeklētiem vecākiem, Leldes Stumbres romānu ,,Karalis Līrs un viņa četras meitenes’’, Ingunas Baueres vēsturisko romānu par Valmiermuižas pārvaldnieci Magdalēnu Elizabeti fon Halarti, Māras Vildes 10 humora pilnos stāstus par Gruziju, Viļa Lācīša skatījumu par Angliju, kura 2020.gadā izstājās no ES un Vara Ozola intrigu un attiecību krminālromānu ,,Pazudusī meita’’. Ārzemju literatūras piekritējiem vairāki jauni kriminālromāni, bet grāmatām par Bridžertonu ģimeni pievienojusies ceturtā- ,, Mīlas dēka ar Bridžertonu’’. Vēl Jūs iepriecinās krāšņs Medlinas Milleres eposs par sāncensību starp radiniekiem, mīlestību un zaudējumiem ,,Kirke’’ un smieklīgs, apburošs mīlestības stāsts ,,Puisis no blakus kapa’’. Esat laipni gaidīti Saulkrastu novada bibliotēkā!