Saulkrastu novadā rekordliels dalībnieku skaits projektā “Grāmatu starts”

Saulkrastu novada bibliotēka kopš 2017. gada aktīvi piedalās lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts”. Pēdējos divus gadus projektā iesaistīti arī Saulkrastu novada bibliotēkas filiāles “Sēja” un “Pabaži” mazie lasītāji. Programmu radījis Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs kā metodisku, visu Latviju aptverošu ilgtermiņa lasīšanas veicināšanas programmu pirmsskolas vecuma bērniem. “Grāmatu startam” notikt palīdz LNB Atbalsta biedrība un ziedotāji – cilvēki, kuriem rūp, lai Latvijā augtu zinātkāra, gudra un izglītota jaunā paaudze. Liels paldies arī Saulkrastu novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu dāvanu komplektu iegādei projekta laikā. Šogad aktivitātēs piedalīsies 94 novada bērni un kopīgam lasīšanas piedzīvojumam pievienosies arī novadā dzīvojošie ukraiņu bērni. Lai aizraujošs lasīšanas piedzīvojums Saulkrastos!