Kā strādā grāmatu ilustrators?

21.martā plkst. 10.00 Saulkrastu novada bibliotēkā viesosies māksliniece, grāmatu ilustratore un autore Agija Staka.

Agija Staka ar zīmējumiem grāmatās saistīta jau no 1991. gada. Māksliniece 2013.gadā par grāmatu ilustrēšanas darbu saņēmusi Pastariņa balvu bērnu literatūrā, kā arī bijusi nominēta starptautiskajai Jāņa Baltvilka balvai bērnu un jauniešu literatūrā. Agijas Stakas ilustrēto grāmatu klāstā ir vairāk nekā 200 grāmatu un teju katrs ir redzējis A. Stakas darbus pasaku vai mācību grāmatās, kalendāros, dzejoļu krājumu ilustrācijās.

Māksliniece regulāri piedāvā interesentiem savu grāmatu ilustrāciju izstādes un tiekas ar lasītājiem. Šajā tikšanās reizē Agija Staka dalīsies pieredzē, stāstot par grāmatu ilustrēšanas darbu, kā arī rosinās dalībniekus darboties pašiem. Uz tikšanos Saulkrastu novada bibliotēkā!👋