Bibliotēkā jaunas grāmatas bērniem un jauniešiem

Jaunumu plauktā nonākušas grāmatas par ļoti daudzpusīgām tēmām un dažāda vecuma lasītājiem. Mazākajiem piedāvājam sērijas Kādēļ?Kāpēc?Kā tā? izzinošās grāmatas ,,Saule, vējš un lietus’’ un ,,Viss par sacīkšu automašīnām’’. Vēl par spēkratu tēmu piedāvājam ,,Garāžas alfabētu’’, kurā burtus var apgūt , vienlaicīgi uzzinot automāšīnu detaļu nosaukumus. Tie, kam patīk rūķi, lai izvēlas Aivara Neibarta grāmatu ,,Rūķības’’, ko sastādījusi Sarmīte Neibarte. Grāmatā apkopoti jau zināmi dzejoļi par rūķu dzīvi kā arī iepriekš nepublicētas pasakas. Piedāvājam arī Gunas Mednes grāmatu ,,OTO visu grib darīt pats’’ , kura ar saistošiem stāstiem un ilustrācijām atklāj, kā laiku, kad bērns sāk gribēt visu darīt pats, pārdzīvot mierpilnāk. Ja Jums palikušas labas atmiņas par L.M.Montgomerijas grāmatām ,,Anna no ,,Zaļajiem jumtiem’’, tad ar prieku piedāvājam ceturto- ,,Anna no ,,Vēja papelēm’’ un piekto grāmatu ,,Annas sapņu māja’’. Tuvojoties Visu mīlētāju dienai, aktuāla būs jaunā Dženijas Hanas grāmata ,,P.S. Es tevi joprojām mīlu’’ jauniešiem. Esat laipni gaidīti Saulkrastu novada bibliotēkā!

Jaunākās grāmatas bērniem Saulkrastu novada bibliotēkā!