Grāmatu jaunumi Saulkrastu novada bibliotēkā

Ziemai un Ziemassvētku gaidīšanas laikam piemīt vārdos neizsakāma burvība. Dienas kļūst īsākas, vakari – garāki, un gribas arvien biežāk iedegt sveces, ērti iekārtoties dīvānā un palasīt grāmatu. Saulkrastu novada bibliotēkā varat saņemt vai pieteikties rindā uz Latvijā pirmo romantiski erotisko spriedzes trilleri un gada kliedzoši atklātāko Mērijas Elizabetes Kalniņas romānu ,,Uguns un pulveris’’. Jautājiet arī trešo grāmatu ciklā par Bridžertonu ģimeni, Gunitas Lagzdiņas jauno romānu,, Pareizs laiks’’, diplomētās psiholoģes Simonas Ārnstedes dāmu romānu,, Kad uz spēles likta sirds’’, kā arī Jāņa Rokpeļņa Rakstu 2.sējumu, Aleksandra Čaka dzejas grāmatu,, Nakts meitenei’’ , bet kriminālromānu cienītājiem jaunums -noslēpumiem caurvītais Lūsindas Railijas romāns ,,Slepkavības Flīthausā’’, kā arī citas brīnišķīgas grāmatas. Esat laipni gaidīti Saulkrastu novada bibliotēkā!