Jaunās grāmatas bibliotēkās

,,Kas aug Saules dārzā- bērnības zemē? Viss! Darbiņi un blēņas, pasakas un dziesmas, saules glāsti un vēja stāsti, līksmi svētki un daudz siltas mīlestības gan no zemes , gan Debesīm.’’ Ja esat sailgojušies pēc sirsnīgiem, asprātīgiem, ritmiskiem dzejoļiem, tad jaunumu plauktā meklējiet Leontīnes Apšenieces dzejoļu grāmatu bērniem ,,Saules dārzs’’! Šo svētdien jau atzīmēsim 1.Adventi, tāpēc lieti noderēs ,,Lielā Ziemassvētku grāmata’’, kura Jūs aicinās ceļojumā cauri Adventa nedēļām un aizvedīs līdz īstam Ziemassvētku priekam. Grāmatā atrodama arī kraukšķīgo piparkūku recepte, apsveikuma kartīšu izgatavošanas idejas, svētku dziesmas un dzejoļi. Pašiem mazākajiem lasītājiem patiks grāmatas par kucēnu piedzīvojumiem, ,,Kādēļ? Kāpēc? Kā tā?’’ sērijas grāmata atklās, kāpēc mēs šķirojam atkritumus un sargājam vidi, kā arī par vakara pasaciņu lieliski kalpos brīnišķīgs stāsts par lāča un peles kopīgi pavadītajiem Ziemassvētkiem.Visā pasaulē populārās grāmatas “Sapiensi” autors Juvāls Noass Harari paplašina lasītāju loku, uzrunājot bērnus un jauniešus un reizē saglabājot sev raksturīgo aizraujošo un mazliet provocējošo stāstījuma stilu. Viņa jaunā grāmata ,,Neapturamie mēs’’ patiks ne tikai deviņgadīgiem, bet arī deviņdesmitgadīgiem lasītājiem.

Saulkrastu novada bibliotēkas jaunumi

Saulkrastu novada bibliotēkas filiāles “Pabaži” jaunumi

Saulkrastu novada bibliotēkas filiāles “Sēja” jaunumi

Gaidām lasītājus!☀️