Saulkrastu novada bibliotēkas nozaru literatūras plauktos papildinājums!

Tiem, kas labprāt lasa par personībām, ir iespēja saņemt Lias Guļevskas grāmatu,, Raimonds Pauls- skanošs un klātesošs’’. ,, Dievs Viņu Latvijai dāvājis kā spožu vizītkarti. Šī grāmata, kā klausītāju pateicība, veltīta Maestro RAIMONDAM PAULAM.”/Lia Guļevska/Izdevniecības ,,Dienas grāmata’’ jaunizdotais Lato Lapsas darbs jums sniegs jaunas atklāsmes par Kongo, Anitas Rožkalnes monogrāfija aicinās dažādu uzskatu lasītājus no mūsdienu perspektīvas izvērtēt Gundegas Repšes personību. Latvju zīmju pētniekiem jauna grāmata par zīmju veidošanās principiem un zīmēs ietverto enerģiju. Jūs sagaida interesanta literatūra par sievišķīgām tēmām- par sievietes seksuālo labsajūtu un kā rodas smaržas. Laba ziņa visiem, kam nav vienaldzīga kultūra un kultūras mantojums- ar ziedotāju palīdzību izdota grāmata ,,Antīkie tēli Rīgas ielās’’, kurā varat ieraudzīt mūsu galvaspilsētu jaunā skatījumā- nevis no mākslas vai vēstures skatu punkta, bet caur antīkās kultūras elementiem tās arhitektūrā. Skaistajā un bagātīgi ilustrētajā 576 lappušu izdevumā iekļauts Harija Tumana, vēstures zinātņu doktora un LU Vēstures un filozofijas fakultātes profesora, daudzu gadu rūpīgu pētījumu rezultāts.Daiļliteratūras plauktos arī jaunas dažādu tautību autoru grāmatas- gan čehu, gan norvēģu, amerikāņu, arī latviešu autoru romāni. Beļinskis ir teicis,, Lielākais dārgums- laba bibliotēka’’. Aicinām izmantot Saulkrastu novada bibliotēkas pakalpojumus, jo šeit Jūs vienmēr atradīsiet vērtīgu literatūru atbilstoši savai gaumei.