Kristas Ozolas mākslas darbu izstāde bibliotēkā

👏👏👏Saulkrastu novada bibliotēkas lasītavā apskatāms jaunums – Kristas Ozolas gleznu izstāde ,,Meklējot skaisto”. Visi laipni aicināti apmeklēt izstādi!☀️Māksliniece par sevi: Esmu Krista Ozola, kuru daudzi vēl atceras kā Kristu Līmani. Lai gan esmu dzimusi Rīgā, visa bērnība un jaunība ir pavadīta Saulkrastos, ko tad arī uzskatu par savu dzimto pilsētu. Jau kopš bērnības ar mākslu esmu bijusi “uz Tu”, jo mana mamma, Baiba Līmane, ir profesionāla gleznotāja, kura mani iepazīstināja ar mākslas pasauli. Esmu Absolvēju arī mākslas skolu (VJMMS), tomēr, neskatoties uz ciešo saskarsmi ar mākslu un daudzajiem manis radītajiem mākslas darbiem, pašai parādījās vēlme nodarboties ar glezniecību tikai pirms pāris gadiem. Pirmais lielais solis pretī mākslai bija gleznošanas studijas “2 otas” atvēršana Rīgā, kurā darbojamies kopā ar mammu. Studijā esot starp tik daudziem talantīgiem un kaislīgiem māksliniekiem, arī mana vēlme radīt mākslas darbus pieauga. Uzreiz zināju, ka izvēlēšos tieši glezniecību ar eļļas krāsām uz audekla.Tā kā kopš bērnības esmu bijusi liela sapņotāja un romantiķe, kura ik visā meklēja skaisto, ar darbu tēmu izvēli bija mazliet sarežģīti, jo skaists likās viss – cilvēki, pilsētvide, jūra, dzīvnieki, ziedi u.t.t. Tomēr dažas tēmas kļuva par sirdij tuvākām. Patreiz īpaši mani vilina virmojošās pilsētvides glezniecība, izceļot mašīnu lukturus, debesskrāpjus, atspulgus slapjajās ielās un nakts gaismekļus. Perspektīvas likumi un krāsu spēle pilsētvides atspoguļojumu uz audekla padara par lielu izaicinājumu, toties, cik baudpilns ir gleznošanas process! Un liels gandarījums, vērojot rezultātu. Lielākajai daļai mākslinieku ir svarīgi, lai viņu radītie mākslas darbi tiek atzinīgi novērtēti un sasniedz sabiedrības daļu, kas vēlēsies tos iegādāties. Tāpēc ir būtiski, lai šie darbi “iet līdzi laikam” un iederas māju interjeros, par ko arī es esmu domājusi, radot savus mākslas darbus – gaumīga krāsu izvēle, mūsdienīgas gleznošanas tehnikas un uzrunājošas tēmas.Ja esi Rīgā un vēlies radoši un pozitīvi pavadīt laiku, noteikti piesakies uz gleznošanas meistarklasi vai nodarbībām mūsu studijā “2 otas”, ja pat Tev nav nekādu zināšanu! Mēs ar mammu palīdzēsim un palabosim, un rezultāts būs lielisks! Uz drīzu tikšanos!