Saulkrastu novada bibliotēkā un filiālēs septembrī

Pasākumi Saulkrastu novada bibliotēkā:

22.septembrī plkst. 16.00 literāri muzikāls pasākums – tikšanās ar dziesminieku Ēriku Loku.

27.septembrī no plkst.10.00 – 16.00  Radošā darbnīca- dekupāža uz auduma maisiņiem.

Aicinām pieteikties bibliotēkas rīkotajās datorapmācībās “Viena klikšķa attālumā”!

Apmācības būs bez maksas un notiks Saulkrastu novada bibliotēkas interneta zālē. Nodarbības vadīs bibliotēku informācijas speciāliste Liene Poriete.

Pieteikšanās: Vietu skaits ir ierobežots, nodarbībām jāpiesakās iepriekš, zvanot pa tālruni 67951502, 25767667 vai rakstot uz e-pastu: saulkrastu.biblioteka@saulkrasti.lv

Pasākumi  Saulkrastu novada bibliotēkā bērniem.

12., 14., 16. septembrī plkst. 10.00 pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” grupiņas “Skudriņa” iepazīšanās ar bibliotēku.

9., 13.,15 septembrī plkst. 10.00 iepazīšanās ar “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022” grāmatu kolekciju.

Saulkrastu vidusskolas pirmās klases skolēni apmeklē bibliotekārās stundas “Pirmā iepazīšanās ar bibliotēku.”

Mākslas izstāde:

• ,,Skaistuma meklējumos’’ . Kristas Ozolas gleznu izstāde.

Tematiskā izstāde :

• Saulkrastu novada suvenīri (Izstāde veltīta Pasaules Tūrisma dienai )

Novadpētniecības izstāde:

• ,,Saulkrastu apvedceļam -15’’

Literārās izstādes :

• Jauno grāmatu izstāde
  • Bērnu , jauniešu un vecāku žūrijas kolekcija 2022
  • “Mans tētis ir vislabākais!” (par godu Tēvu dienai 11. septembrī)

Filiālbibliotēkā “Pabaži”:

Literārās izstādes:

• ,,Neizdomātās domas’’ Dzejniecei  Lijai Brīdakai  – 90  (1932)
  • ,,Ar gaišumu un smeldzi sirdī’’. Rakstniecei Vijai Upmalei – 90 (1932-1996)

Tematiskā izstāde:  27. septembris – Pasaules tūrisma diena

Izstādes apskatāmas visu mēnesi bibliotēku darba laikā. Gaidām ciemos!

Saulkrastu novada bibliotēka apmeklētājiem būs slēgta 29. septembrī – Spodrības diena

Filiālbibliotēka “Sēja” apmeklētājiem būs slēgta 28. septembrī