Jaunās grāmatas bibliotēkās!

🌈Grāmata ir dārzs, augļu dārzs, noliktava, ballīte, uzņēmums, starp citu, padomdevējs, daudz padomdevēju. /Čārlzs Bodlērs/

🌈Arī jauno grāmatu piedāvājums Saulkrastu novada bibliotēkā ir tieši tik dažāds- humoristiski pastāsti, intīma ģimenes drāma, bērnības atmiņu vēstījums, poēmas, vēsturisks romāns, filozofisku stāstu krājums, pasakas mazajiem, fantastika jauniešiem. Esiet laipni gaidīti bibliotēkā, kur atradīsiet grāmatas jebkurai gaumei!

🎓Nozares jaunumu plauktā atradīsiet grāmatu, no kuras gadu tūkstošiem cilvēki ir smēlušies zināšanas , kā visefektīvāk gūt uzvaru. Būs noderīgs augu sugu noteicējs , veselīga dzīvesveida cienītājiem sporta medicīnas grāmata, bet vēstures pētniekiem grāmata par Latvijas aģentiem Somijas- PSRS spiegošanas karā. Gaidām bibliotēkā, kur atradīsiet grāmatu jebkurai gaumei!

Saulkrastu novada bibliotēkas jaunumi

Saulkrastu novada bibliotēkas filiāles “Pabaži” jaunumi

Saulkrastu novada bibliotēkas filiāles “Sēja” jaunumi