Kokamatnieces Signes Sinkevičas darbu izstāde

Signe pati par sevi saka – es esmu neparasta, tāpēc cenšos izgatavot dažādas lietas, oriģinālus koka izstrādājumus. Es vēlos, lai mans pircējs būtu vienīgais pasaulē, kuram kaut kas tāds pieder. Man reiz teica: ir jāveido tas, kas patīk jūsu klientiem, nevis tas, kas patīk jums. Bet es tā nevaru. Es savā darbā ieguldu rūpes un mīlestību un izgatavoju tikai tādas preces, kas man pašai patīk. Es eksperimentēju un piedāvāju arvien jaunus produktus.Es strādāju viena savā mazajā darbnīcā. Dažreiz man “palīdz” kāds no maniem diviem suņiem. Man ļoti patīk koks un es ceru, ka caur maniem darbiem izstādē to izbaudīs arī citi cilvēki. Katrs koks ir īpašs, jo tie ir manu draugu dāvana. Es izmantoju tikai augstas kvalitātes sausu koku.

Izstāde apskatāma no 14. februāra līdz 14. martam Saulkrastu novada bibliotēkas lasītavā bibliotēkas darba laikā.