Bērni, jaunieši un vecāki čakli lasa un vērtē grāmatas

Pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis” bērni aktīvi piedalījās aizgājušā gada lasīšanas veicināšanas programmā. Grupiņu “Pūcītes”, “Sprīdīši” un “Spārītes” audzēkņi savas anketas jau ir aizpildījuši, un 24. janvārī sezonu noslēdza svinīgā gaisotnē ar diplomiem un atzinības balviņām. Tikpat aktīvi programmā piedalās arī Saulkrastu novada vidusskolas skolēni. Anketas par izlasītajām “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021” grāmatām var vēl paspēt aizpildīt līdz 14. februārim.

Par projekta dalībnieku varēja kļūt jebkurš – vajadzēja apmeklēt bibliotēku, lasīt grāmatas un vērtēt tās. Projektā darbojas arī vecāku žūrija, kas ir veicinoši, lai vecāki kopā ar bērniem lasītu grāmatas.

Paldies visiem Saulkrastu novada bibliotēkas čaklajiem lasītājiem, kuri iesaistījās Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2021!