No 15. novembra apmeklējot bibliotēkas, ir jāuzrāda Covid-19 sertifikāts

No 2021. gada 15. novembra Saulkrastu novada bibliotēku un filiālbibliotēku “Pabaži” epidemioloģiski drošā vidē var apmeklēt tikai personas ar derīgu sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir pilnībā vakcinēta (vakcinācijas sertifikāts) vai persona ir pārslimojusi Covid-19 (pārslimošanas sertifikāts). Pie ieejas bibliotēkā apmeklētājam jāuzrāda sadarbspējīgs sertifikāts un pase vai ID karte bibliotēkas darbiniekam. Atrodoties bibliotēku iekštelpās, obligāta ir sejas maskas valkāšana, kā arī jāievēro savstarpēja 2 metru distance.

No 2021. gada 15. novembra Saulkrastu novada bibliotēka un filiālbibliotēka “Pabaži”apkalpos lasītājus klātienē pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot noteiktās prasības.

Lasītājiem, kuriem nav sadarbspējīga sertifikāta, bibliotēka nodrošina bezkontakta apkalpošanu, proti, bibliotēkas darba laikā, iepriekš piesakot savu vizīti, ir iespēja gan saņemt, gan nodot grāmatas.

EPIDEMIOLOĢISKĀS DROŠĪBAS PRASĪBAS BIBLIOTĒKU APMEKLĒJUMAM

Filiālbibliotēka “Ainavas” – SLĒGTA;
Filiālbibliotēka “Sēja” – SLĒGTA līdz 2021. gada 13. decembrim.