Aicinām ziedot projektam “Grāmatu starts”

Albertam Einšteinam pieder doma: “Ja vēlaties, lai jūsu bērni izaug gudri, lasiet viņiem priekšā pasakas. Ja gribat, lai viņi būtu vēl gudrāki, lasiet vēl vairāk pasaku”.

Tomēr Latvijas bērnu vidū lasīšana nav populāra, interese par grāmatām samazinās, lasītprasme pasliktinās. Ne visiem bērniem mājās ir plašs grāmatu klāsts. Bibliotēkas joprojām ir vienīgās vietas, kur grāmatas pieejamas bez maksas, to palīdzēs nodrošināt LNB Atbalsta biedrība.

Līdz šim “Grāmatu startu” Latvijas bibliotēkās biedrība īstenojusi, tikai pateicoties neatlaidībai, bibliotēku darbam un ziedotājiem. Viena no iespējām uzrunāt ziedotājus vairāku gadu garumā bijis www.ziedot.lv.

AICINĀM ATBALSTĪT LATVIJAS NACIONĀLĀS BIBLIOTĒKAS ATBALSTA BIEDRĪBAS IECERI UN ZIEDOT!

Četru gadu laikā projektā “Grāmatu starts” piedalījusies arī Saulkrastu novada bibliotēka. 😊