Virtuāla izstāde “Barikādēm – 30”

Saulkrastu novada bibliotēkas virtuālā novadpētniecības izstāde, atzīmējot barikāžu 30. gadadienu. Video veidošanā izmantoti materiāli no bibliotēkas krājuma, gadu gaitā krātas publikācijas, ko šis laiks nozīmēja Saulkrastu pilsētai un tās iedzīvotājiem.

Ar visiem novadpētniecības materiāliem un video redzamajām publikācijām avīzēs iespējams iepazīties uz vietas Saulkrastu novada bibliotēkā.

Novadpētniecības mapes “Vēsturiskie notikumi Saulkrastos”.

Vēsturiskie notikumi Saulkrastos : [novadpētniecības mape] / sakārtojusi Saulkrastu novada bibliotēka. – Saulkrastu novads : Saulkrastu novada bibliotēka, [Izdošanas gads nav zināms]. – 1 mape : publikācijas. – Pieejams Saulkrastu novada bibliotēkā. – mape satur rakstus par vēturiskajiem notikumiem Saulkrastos no 1931. gada līdz 2014. gadam. Saturs: Barikādes 1991. gadā (2006 – 2011).

Plašāk par tā laika notikumiem filmā “Vēsture aiz kadra”

Uzziņai: Literatūra par 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres dienu

Bibliotēka iesaka grāmatas – Baiba Bicēna  Barikāžu laiks. Apvērsums : 1991. gada pieraksti un “Latvija, kur tavi dēli… : [atmiņu un dokumentu krājums]”.

Gatavojoties 1991. gada barikāžu 30 gadu atceres pasākumiem, Barikāžu muzejs aicina fotogrāfus pārskatīt savu arhīvu un iesūtīt muzejam fotogrāfijas par barikāžu laika notikumiem visā Latvijā.