Lasi grāmatas attālināti

Lasi e-grāmatas bezmaksas savā telefonā, planšetē vai datorā. TREŠAIS TĒVA DĒLS jeb 3td ir e-grāmatu bibliotēka, kur reģistrējoties iespējams lasīt grāmatas bez maksas elektroniskā veidā.

Kā lasīt e-grāmatas? Pavisam vienkārši: Saulkrastu novada bibliotēkā saņem lietotājvārdu, paroli un citu nepieciešamo informāciju reģistrācijai.
3dt e-grāmatu bibliotēka ir lielisks risinājums cilvēkiem, kuriem nav iespēja apmeklēt bibliotēku. E-grāmatas sniedz priekšrocības tās lasīt bez maksas attālināti vienkārši pieslēdzoties no mājas datora vai citas viedierīces.

Lai kļūtu par 3td lietotāju, ir jābūt Saulkrastu novada bibliotēkas reģistrētam lasītājam, kā arī jābūt savlaicīgi atdotām visām bibliotēkā izsniegtajām grāmatām.