Novadpētniecības un mākslas izstādes

Pavisam neparastā kārtā Saulkrastu novada bibliotēkā šomēnes novadpētniecībai veltītā izstāde ir apvienota ar mākslas darbu izstādi. Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļa šajā mēnesī atzīmē 25 gadu jubileju, tādēļ oktobra novadpētniecības izstādi esam veltījuši VJMMS Mākslas nodaļai. Tāpat katru mēnesi bibliotēkas telpās ir apskatāma arī kāda mākslinieka darbu izstāde, kur šajā reizē par godu Mākslas nodaļas jubilejai izstādē “25/21 jeb VJMMS Mākslas nodaļas izlaidums” apskatei ir izvietoti šī gada VJMMS absolventu darbi. Tik ļoti dažādi, atšķirīgās tehnikās veidoti, radoši pausti vēstījumi ir skatāmi diplomdarbi, kas savā veidā izaicina un uzrunā izstādes apmeklētāju. Savukārt, novadpētniecības izstādē var uzzināt, kā skola uzsāka savu darbu, kādi talanti tur mācījušies gadu gaitā, kā arī citus ar VJMMS saistītus publikācijas materiālus.

Izstādes apskatāmas visu oktobri bibliotēkas darba laikos:
Darba dienās 9.00 – 17.00
Sestdienās 10.00 – 14.00