Pirmklasnieku iepazīšanās ar bibliotēku

Attēlos: Saulkrastu vidusskolas 1. klašu audzēkņi piedalījās bibliotekārajās stundās “Iepazīsim bibliotēku!”

Smaidu piepildītas pagāja pirmklasnieku pirmās iepazīšanās ar Saulkrastu novada bibliotēku.

25. septembrī pie mums viesojās Saulkrastu vidusskolas 1.a un 1.b klases, bet šodien, 28. septembrī ar prieku uzņēmām 1.c klasi. Bērni pavisam pārliecinoši spēja atbildēt uz dažādiem jautājumiem par bibliotēku, pildīja praktiskos uzdevumus, kā arī, izvēloties vienu grāmatu no bibliotēkas plaukta, atklāja viens otram, kādas grāmatas patīk lasīt. Bija patīkami dzirdēt, ka lielākā daļa jau iepriekš bijuši bibliotēkas telpās, tomēr dažiem šis bija pirmais apmeklējums.

Kad bērni ir iepazinušies tuvāk ar plašo bibliotēkas grāmatu klāstu, gaidīsim mazos lasītājus arī turpmāk pēc savām iemīļotajām grāmatām.