Bibliotēkā viesojās rakstniece Laura Vinogradova

23. septembrī pie mums Saulkrastu novada bibliotēkā viesojās rakstniece Laura Vinogradova, kura ir autore gan bērnu, gan pieaugušo grāmatām. Šoreiz auditorija bija bērni, esot ļoti atsaucīgi un ar prieku iesaistoties autores grāmatu un blēņu stāstos. No autores uzzinājām, kā pie sava vārda ticis grāmatas varonis Snīpulītis un kā tapa pati grāmata. Tāpat bija iespēja uzzināt, kas tad īsti ir nepieciešams rakstniekam, lai spētu labi rakstīt – ne tikai dators vai lapa ar pildspalvu, bet fantāziju domu lidojums un spēja to pārsvērst vārdos un teikumos, ko pēc tam lasām. Pasākuma laikā bērniem varēja iemēģināt paši, kā tas ir, veidot stāstu. Uzstāšanās paskrēja nemanot klausoties, kā ar bērnu fantāzijas palīdzību top jauni varoņi un sižeti tepat uz vietas.

Tikšanās ar autori bija VKKF atbalstīts projekts “Lasītava krustojumā”.