Grāmatu klubiņš aicina!

Paldies visiem atsaucīgajiem cilvēkiem, kuri dalījās ar savām domām par grāmatu klubiņu un bibliotēkā uz vietas aizpildīja anketu. Apkopojot informāciju esam gatavi pirmajai tikšanās reizei, kas notiks 24. septembrī plkst. 16.00. (Pirmajā tikšanās reizē varam vienoties arī par citu nākamo grāmatu klubiņa kopā sanākšanas laiku.) Norises vieta – Saulkrastu novada bibliotēkas klusā lasītava. Kā jau īsteniem grāmatu mīļotājiem pienākas, vienmēr tiek lasīta kāda grāmata, tādēļ arī pirmajai reizei ir izvēlēta tēma – grāmata, kuru Tu lasi šobrīd. Varbūt tieši Tava lasītā grāmata ieinteresēs kādu citu jaunu lasītāju. Runāsim ne tikai par literatūru, bet izspēlēsim arīdzan kādu spēli (pavisam vienkāršu, nav jābaidās), lai iepazītu viens otru tuvāk draudzīgā gaisotnē. Uz tikšanos!