Nāc iepazīsti sajūtu noskaņās tapušu gleznu izstādi!

Jauns mēnesis ir klāt, un bibliotēkā apskatāma jauna mākslas izstāde. Ko par savu daiļradi saka pati autore Kristīne Bluka? Gleznošana mani relaksē, iedvesmo jaunām idejām, līdzsvaro un rada pašmieru. Krāsas pašas, pavisam neuzkrītoši, palīdz veidot tēlu, kas atspoguļojas uz audekla. Neesmu mācījusies gleznot, bet jau ilgu laiku jutu vēlmi paņemt otu, krāsu, audeklu un mēģināt darīt, veidot, radīt… un tā 2019.gadā sāku realizēt savus mazos sapņus. Sākot gleznot, nekad nezinu, kas īsti sanāks, jo darbus veidoju domās, sajūtās un tajā brīdī arī viss notiek. Audekls šķiet paņem tās nokrāsas, kādas ir īstās un piemērotās. Savu darbu veidošanu varu pielīdzināt meditācijai. Šķiet, krāsas dažkārt pašas zina, kā jābūt, man atliek vien izteikt tās. Gala rezultātā top priekšmeti, ko daži sauc par gleznu, citi par dekoru, bet es – par tukšo vietu aizpildīšanu.Iespējams arī Tev ir kādi slēptie sapņi, kas saistīti ar gleznošanu, tad atliek vien sākt tos realizēt!

🕔 Izstāde apskatāma no 1. līdz 31. augustam bibliotēkas darba laikā.

Darba dienās: 9:00 – 17:00
Sestdienās: 10:00 – 14:00
Raiņa iela 7, Saulkrasti

Laipni aicināti visi interesenti!