Pagarināts Saulkrastu novada bibliotēkas projekta īstenošanas beigu termiņš

Ar Valsts kultūrkapitāla fondu ir parakstīts vienošanās protokols par Saulkrastu novada bibliotēkas projekta “Lasītava krustojumā” īstenošanas beigu termiņa pagarinājumu līdz 2020.gada 25. oktobrim. Tas nozīmē, ka projektā plānotos pasākumus organizēsim šī gada septembrī un oktobrī.

Līdz šim projekta laikā Saulkrastu novada bibliotēkā viesojās septiņi grāmatu autori – Sergejs Moreino, Mārtiņš Zutis, Māra Jakubovska, Inese Paklone, Ingmārs Līdaka, Aivars Kļavis, Agnese Aizpuriete.

Rudenī bibliotēkā aicināsim ciemos dzejnieku un grāmatizdevēju Uldi Ausekli – grāmatas “Un tu esi brīvs”, “Bante un tante”, “Četras otas”, “Viscaurumainākās siermaizītes”, “Kaķēns margrietiņās”, “Divas astes mušas kuļ” un citas, kā arī Veroniku Veldzi – grāmata “Tiranozauram plāni klājas”.