Bibliotēkas pasākumi janvārī

IZSTĀDES

• No 2. līdz 31. janvārim biedrības „Histrions” izrāžu plakātu un afišu interaktīva izstāde „Pieskarties debesīm” (daļa no arhīva materiālu pētījuma par Rīgas pantomīmu laika posmā no 1956. līdz 1987. gadam)
  • No 1. līdz 29. februārim Sējas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Saulkrastu līnijas iedvesmo!”
  • Grāmatu izstāde “ gadā lasītākās grāmatas bibliotēkā”
  • “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” 2019. gada grāmatu kolekcija
  • Saulkrastu novada bibliotēkas jauno grāmatu izstāde

AKTIVITĀTES

Pasākumi VKKF atbalstītā projekta “Lasītava krustojumā” ietvaros:

• 15.janvārī plkst. 11:45 tikšanās ar bērnu grāmatas autori, tulkotāju un rakstnieci Inesi Pakloni – grāmatas “Okeāns un tuksnesis”, “Es picas brālēnu cepu”, “Ziemassvētku zāģītis”, “Cīņas olu Lieldienas”
  • 22.janvārī plkst. 11:45 tikšanās ar grāmatas autoru Ingmāru Līdaku – grāmata “Zoodārzs manā pagalmā”

Pasākumu laikā filmēs un fotografēs. Foto būs apskatāmi bibliotēkas mājaslapā www.saulkrastubiblioteka.lv un sociālajos tīklos.

Datorapmācības iesācējiem „Viena klikšķa attālumā!”: 8.,  15., 22. un  28. janvārī plkst. 10:00

No 2. līdz 31. janvārim – lasīšanas veicināšanas programmas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” dalībnieku anketu aizpildīšana bibliotēkā

30.janvārī, Spodrības dienā, Saulkrastu novada bibliotēka slēgta.