Sergeja Moreino viesošanās bibliotēkā

Attēlā: 2019. gada 5. decembrī Saulkrastu novada bibliotēkā viesojās dzejnieks, prozaiķis un tulkotājs Sergejs Moreino.

Viņš ir labi pazīstams latviešu dzejnieku aprindās kā aizrautīgs sev tuvu dzejnieku atdzejotājs, proti, Ulda Bērziņa, Jāņa Rokpeļņa un Jura Kunnosa. Ne velti viņš pats saka, ka pēc aicinājuma ir tulkotājs. Ievērību pelna arī viņa paša dzeja. S.Moreino saņēmis Krievijā un visā pasaulē prestižo Andreja Belija prēmiju tulkojumu kategorijā. Kopš 2018. gada viņš ir viens no apgāda “Literatūras kombains” vadītājiem.

Pasākumā piedalījās 44 skolēni un 12 pieaugušie no Saulkrastu un Zvejniekciema vidusskolas.

Tikšanās notika Saulkrastu novada bibliotēkas un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta “Lasītava krustojumā. 3. kārta” ietvaros.