Lielā Pūce viesojas Saulkrastos

5.novembrī pie mums “Mazo pūčulēnu skolas” izlaidumā viesojās Lielā Pūce, ēdām gardos Bemberi maiznīca kliņģerus. Bērni saņēma arī diplomus un projekta „Grāmatu starts” dāvanu komplektiņus. Aktivitātes laikā bibliotēka tika pozicionēta kā vieta, kurā smelties gudrības, lietderīgi pavadīt laiku, gūt jaunas zināšanas un izklaidēties, spēlējot spēles.

Projekta īstenošanā piedalījās Saulkrastu pirmsskolas izglītības iestādes (PII) „Rūķītis” grupas “Taurenītis” un “Sprīdītis” audzēkņi. Viņi vairākas reizes apmeklēja bibliotēku – bērni pastāstīja par savu mīļāko grāmatiņu, klausījās un lasīja pasakas, radoši darbojās, spēlēja spēles, krāsoja un ieguva jaunus draugus.

Iniciatīvu „Grāmatu starts” aizsācis Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs, un to atbalsta LNB Atbalsta biedrība, lai mudinātu bērnus iepazīt aizraujošo grāmatu pasauli un iedibinātu lasīšanas tradīciju ģimenē.

Pavasarī turpināsim dalību projektā „Grāmatu starts”.

#grāmatustarts
#mazopuculenuskola