Zinību dienā Nacionālā bibliotēka aicina piedalīties orientēšanās spēlē

Uzsākot jauno mācību gadu, no svētdienas, 1. septembra, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) būs pieejama Latvijas kultūras kanons orientēšanās spēles trešā daļa – aizraujošs turpinājums LKK un bibliotēkas iepazīšanas spēlei. Šoreiz tā pievērsīs uzmanību unikāliem bibliotēkas krājuma materiāliem un bibliotēkas ēkas un tās piedāvāto pakalpojumu elementiem, kas saistās gan ar LNB vēsturi un simtgadi, gan LKK. Dalība bez maksas.

Spēle domāta ikvienam, kas prot lasīt un kas vēlas piedzīvot pētīšanas un izziņas prieku! Bērnus aicinām spēli spēlēt individuāli, kopā ar vecākiem vai arī mazās grupiņās divu trīs cilvēku sastāvā. Grupas lielākas par astoņiem cilvēkiem lūdzam iepriekš pieteikt, rakstot uz e-pastu ekskursijas@lnb.lv vai zvanot pa tālruni 22022920.