Aktivitātes augustā

IZSTĀDES

• Renātes Kantānes gleznu izstāde “Gaisma sev”
  • Ogres Centrālās bibliotēkas grāmatu labotājas Lienes Kābeles ceļojošā izstāde “Grāmatu otrā dzīve”
  • Romantiskās literatūras izstāde “Kaut kas vasarīgs”
  • “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” 2019. gada grāmatu kolekcija
  • Saulkrastu novada bibliotēkas jauno grāmatu izstāde

AKTUALITĀTES

Saulkrastu novada bibliotēka piedāvā lasītājiem bez maksas lasīt latviešu autoru darbus E-GRĀMATAS formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Par pakalpojumu jautāt bibliotēkā.

Ienāc ar „LETONIKA.LV” paroli! Jauns pakalpojums bibliotēkas apmeklētājiem, kuri vēlas attālināti lietot datubāzes „Letonika.lv” saturu. Saulkrastu novada bibliotēkas lasītāja piekļuvei – savs lietotājvārds un parole. Jautāt bibliotēkā.

DĀVINĀJUMS BIBLIOTĒKAI

Latvijas galda spēļu uzņēmums “Brain Games” 114 publiskajām bibliotēkām, Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas dalībniecēm, dāvināja jauno ģimenes galda spēli “Šurpu turpu”. Arī Saulkrastu novada bibliotēka saņēmusi minēto spēli un to var spēlēt apmeklējot bērnu nodaļu. Vairāk informācijas par spēli: www.brain-games.lv

SVARĪGI!

Augustā Spodrības diena tiek pārcelta no 29. augusta uz 30. augustu!

1. augustā bibliotēka atvērta no plkst. 9:00-17:00
  2. augustā bibliotēka SLĒGTA.