Pie mums ciemos dzejnieks un literatūrzinātnieks Kārlis Vērdiņš

28. maijā Saulkrastu novada bibliotēkā uz tikšanos ar Saulkrastu vidusskolas 6. klašu skolēniem bija atbraucis dzejnieks, atdzejotājs un literatūrzinātnieks Kārlis Vērdiņš.

K.Vērdiņš studējis kultūras teoriju Latvijas Kultūras akadēmijā, ieguvis doktora grādu literatūrzinātnē Latvijas Universitātē. Dzeju publicē kopš 1997. gada. Izdevis vairākus dzejas krājumus pieaugušajiem un bērniem. Kārļa Vērdiņa dzeja tulkota lietuviešu, zviedru, čehu, poļu, slovēņu, basku un citās valodās, tā iekļauta Centrālās un Austrumeiropas jauno dzejnieku antoloģijā „A Fine Line” (Arc Publications, Lielbritānija, 2004).

Kopš 2016. gada studē literatūrzinātni Vašingtonas Universitātē Sentluisā, ASV.

Plašāk par notikušo pasākumu lasiet Saulkrastu Domes Ziņās jūnija numurā.

Tikšanās notika Saulkrastu novada bibliotēkas un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta “Lasītava krustojumā. 2. kārta” ietvaros.