Mazo pūčulēnu skolas 2. nodarbība “Mana mīļākā grāmata”

2. aprīlī “Mazo pūčulēnu skolas” 2. nodarbībā bērni viens otram pastāstīja par savu mīļāko grāmatiņu. Bibliotēku apmeklēja Saulkrastu pirmsskolas izglītības iestādes grupas “Cielaviņa” audzēkņi un vecāki ar bērniem.

Nodarbību cikls «Mazo pūčulēnu skoliņa» ir sadalīts piecās daļās, kurās bērni var iepazīt bibliotēku un grāmatas, klausīties un lasīt pasakas, radoši darboties, krāsot un iegūt jaunus draugus. Pēc skoliņas absolvēšanas šī gada 16. aprīlī katram bērnam tiks piešķirts arī Pūcītes diploms un dāvanu komplektiņš.

Nākamā nodarbība plānota 11. aprīlī plkst. 10:00 Saulkrastu novada bibliotēkā.

Iniciatīvu “Grāmatu starts” radījis Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs un atbalsta LNB Atbalsta biedrība, lai mudinātu bērnus iepazīties ar aizraujošo grāmatu pasauli un iedibinātu lasīšanu kā tradīciju ģimenē. Projektā iesaistās arī Saulkrastu novada bibliotēka.